Zářijové výlety

Zářijové výlety

Nedílnou součástí naší školy je, že děti často chodí nebo jezdí na výlety a různé exkurze. V září jsme začali výletem do Lčovic, pěšky poté do Malenic. Mottem celého výletu bylo  „přijel k nám cirkus“ – soustředili jsme se na dramatizaci a pantomimu.
Po celé září jsme ve Volyni chodili na výlety na významná místa- Andělíček, Malsička, Děkan, Ostrovec, aby děti poznaly okolí školy. Byli jsme se také zaregistrovat v knihovně, kde si děti půjčily knihy.
Třetí týden jsme se vypravili opět do Malenic, tentokrát na výstavu her.  Následoval výlet do Stříteže, kde jsme viděli lamy a poníky. Podívali jsme se také do zahradnictví, kde jsme se koupili do školky nějaké květiny a stéviji na oslazení čaje.
Na výlet na Hlubokou nad Vltavou jsme se těšili a ani nám nevadilo, že celý den pršelo. Nejvíc se nám líbili vydry a želvy. Kluci zase pozorovali na nádraží nákladní vlaky.
Do Volyně také zavítalo divadlo v maringotce, kde jsme viděli představení „Sběratel“
Zatím poslední výpravou byl výlet do Sladovny, kde jsme navštívili stálou expozici Pilařiště a právě končící výstavu Tiskařiště. Poprvé jsme se také setkali se školkou z Townshend International School.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *