LISTOPAD 2017

Příprava na adventní čas – listopad 2017

V listopadu jsme se zúčastnili průvodu za svatým Martinem. Byli jsme společně se Žirafkou v kině na filmu Den na zázračné planetě, moc se nám všem líbil. Na muzejní zahradě, jsme zasázeli česneky. Také nám ve školce propukly neštovice, chodilo nás velmi málo, ale i přes to jsme se připravovali na adventní čas. Vánočně jsme vyzdobili školku a adventní věnec. V té době proběhlo i vánoční focení. Naučili jsme se říkanku na zavazování tkaniček Tying shoe. Procvičovali slovíčka zvířat a na farmě. Písničku If you are happy and you know it, My little finger. Říkanku při oblékaní a seřazení se před odchodem ven. Who is ready, who is ready, please line up. Please line up. A začali se připravovat zpíváním koled na živý betlém.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *