PROSINEC 2017

Vánoční vystoupení – prosinec 2017

V prosinci jsme se zúčastnili volyňského vánočního tvoření v Pošumavské tržnici. Měli jsme připravené zdobení vánočních svícínků, naučnou hru, která představuje zvyky a obyčeje v adventním čase a mluvící tužku s pexesem v angličtině. Školáci i předškoláci sehráli hru v angličtině The Nativity Play. Těsně před Vánocemi jsme vystupovali ve Volyni na náměstí s koledami a zahráli si živý betlém. Ve školce jsme zdobili stromek, zpívali koledy, mluvili jsme o zvycích a tradicích. Poslední den jsme našli pod stromečkem dárky a s velkou radostí je rozbalovali. Ježíšek nám nadělil pomůcky na novoroční témata. Prosinec byl ve vánočním duchu zpívání českých koled ale i tradiční anglické písničky We wish you a merry Christmas. Přišel Mikuláš a všem nadělil. Naučili jsme se říkanku Christmas cracker a sami si craker vyrobili. Christmas cracker, christmas cracker in your hand, in your hand, hurry up and pull one. It goes Bang!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *