Zájmové kroužky Volyně

Základní škola Volyňka, z.s. se stala přípravným centrem pro zkoušky Cambridge English. Připravujeme nejen naše studenty, ale i studenty v odpoledních kurzech.

Cambrigde-Assessment-logo-1

Nabízíme výuku anglického jazyka

Pro děti od 2 do 18 let v přípravném centru Cambridge English.

  • Skupinové i individuální lekce
  • Příprava na jazykové zkoušky
  • Interaktivní forma výuky

Zájmové kroužky pro předškoláky a školáky ve Volyni

Malý cestovatel
V klubu cestovatelů budeme poznávat zajímavá místa v České republice i v zahraničí. Seznámíme se se zásadami pro bezpečné cestování a naučíme se různé triky a tipy, jak naše cestovatelské zážitky tvořivě zdokumentovat.

Keramika
V tomto oblíbeném kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s technikami ručního vytváření včetně nanášení glazur.

Sporty z celého světa
Hlavní motivací kroužku je představit dětem co nejvíce sportů a osvojit se i jejich pravidla, dozvědět se z jakého koutu světa daný sport pochází a v jakém státě je nejoblíbenější, spojení zeměpisu s pohybem.

Rytmy z celého světa
Protančíme se celým světem. Tanec vede k lepší koordinaci těla, uvolnění i prožitku.

Dramaťáček
V dramatickém kroužku pro nejmenší si děti užijí plno zábavy při hraní různých dětských divadelních her. Hravou formou si osvojí spousty říkanek a pohádek.

Angličtina pro děti
Děti si osvojují angličtinu v praxi: chodí ven, hrají hry a divadlo, vyrábí si učební pomůcky, vaří, cvičí a zpívají. Individuální hodiny pro starší studenty i dospělé.

Německý jazyk pro děti
Německý jazyk zábavnou metodou pro děti od 5 let.

Florbalový kroužek
Děti se naučí základní pohybové dovednosti a základní florbalové dovednosti, vnímání kolektivní hry a základní pravidla florbalu.

Kreativní kroužek
Kreativní hodinka s důrazem na fantazii a improvizaci. Různé techniky malování se vystřídají s tvořením neobvyklých hraček a dekorací. Používat budeme hlavně recyklované materiály a často do tvůrčího procesu zapojíme i pohyb nebo hudbu. Od 3. Třídy.

Kroužek pro cukráře a kuchaře
Světem pečení a cukrařiny provádí děti Blanka.

Zpívánky
Zpívánky, rytmizace a říkadla pro děti od 6 – 18 měsíců a pro děti od 18 měsíců do 3 let.